• 2% dane z príjmu

Prečo nám venovať 2% dane z príjmu?

Aj keď nejde o veľký príspevok, pomôže základnej škole, ktorú navštevujú Vaše deti.

Všetky takto získané prostriedky budú použité na skvalitnenie a zefektívnenie výchovno-vzdelávacieho procesu v rámci materiálno- technického zabezpečenia.

O finančnom hospodárení nášho združenia Vás budeme priebežne informovať.

Ako?

Fyzické osoby:

Je to ľahké. V prípade daňovníka, za ktorého podáva daňové priznanie zamestnávateľ stačí doložiť Potvrdenie o zaplatení dane , ktoré Vám vystaví zamestnávateľ a tlačivo s Vyhlásením o poukázaní sumy 2 %. Obe tlačivá je potrebné doručiť do 30.4.2020  triednym učiteľom alebo priamo zaniesť na Daňový úrad Martin.

Ak daňové priznanie podávate sami, stačí vyplniť príslušné kolónky v daňovom priznaní.

Údaje o prijímateľovi : Krónerka, pri ZŠ J.Kronera 25,036 01 Martin

občianske združenie

IČO : 422 141 73

Potrebné tlačivá sú k dispozícii u riaditeľky školy, Mgr. Jaroslavi Paulovičovej alebo na webovej stránke školy.

Tlačivá TU